Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Evden Eve Nakliyat

Evden  Eve Nakliyat Hizmeti

Yöntemli Nakliyat olarak güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Gerek İstanbul Şehir içi ve gerekse şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde kalitesini yüzlerce müşterisine kanıtlamışve bunun gururunu yaşıyoruz.

İşlerimize ücretsiz expertiz hizmetiyle başlıyoruz. Nakliye talebinizi bize iletmeniz linde experimiz sizden randevu talep eder. Belirttiğiniz gün ve saatte evinize gelerek eşyanızın miktarına bakar ve ona göre fiyat teklif eder. Fiyat teklifi sadece eşya miktarına bağlı olmayıp: kat ve merdiven durumu, asansör durumu, aracın mpark mesafesi gibi birçok etken söz konusudur.

Kapalı fiber kasa ve içi eşyanın hasar görmemesi için kontraplakla kaplanmış, sadece ev taşımak için tasarlanmış araç filosuyla evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Sorunsuz Taşıma

Yöntemli nakliyat filosunda her ev eşyasını taşıyabilecek araçlara sahiptir. 3+1, 2+1, 4+1 ve daha büyük evlerin eşyalarını taşıyabilecek araçlarımız mevcuttur.  •

Sorumlu olduğu kişilerin zamanına saygı duyar, müşteri için vakit nakittir ilkesi ile çalışır. • Sözüne ve sorumluluğuna sahip çıkar. • Taşıma işleminin her aşamasında müşterisini bilgilendirir.

• Gerçek referansın gerçek kişilerden oluştuğunu bilir. Müşterisinin mutlu etmeden mutlu olamayacağını bilir. • Güvenlik hassasiyeti yüksektir. Taşımanın hiçbir aşamasında tedbiri elden bırakmaz.

• Müşterisinin önceliği, işinin önceliğidir. Müşterinin öncelik sırasına riayet eder. Taşıma işlemimiz sizin talep ettiğiniz gün ve saatte gerçekleştirilir.

Tüm işlerini maksimum hassasiyetle yapan Yöntemli evden eve nakliyat eşyayı en uygun ambalaj malzemesiyle ambalajlayıp paketledikten sonra araca taşır.

Eşyanız A dan Z ye ambalajlanmadan önce sertifikalı marangozumuz tarafından özenle demonte edilir ve ambalajlanırak taşınır.

Kırılacaklarınız özel kolilere kağıtla sarıılp konduktan sönra etiketlenir.

Beyaz eşyalarınız prizlerden ayrıldıktan sonra hassasiyetle çift katlı papatla sarılır ve taşınmaya hazır hale getirilir.